Copyright © 2013 by "Kari"  ·  All Rights reserved
Praca

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Zabrze.

OPIS STANOWISKA PRACY

• Naprawa i serwis samochodów - autobusów,
• Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek, rozpoznawanie problemów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych,
• Montaż i demontaż części samochodowych oraz akcesoriów samochodowych,
• Kontrola stanu części mechanicznych,
• Wymiana płynów eksploracyjnych.

WYMAGANIA

• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku elektromechanika,
• wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy,
• umiejętność samodzielnej oceny stanu technicznego pojazdu ciężarowego,

OFERUJEMY

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• równoważny system czasu pracy,
• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
• uczciwy system premiowy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w biurze firmy w Wodzisławiu Śląskim
lub telefoniczny pod numerem telefonu 32-455-66-49 w godzinach od 8.00 do 16.00.

KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO

Miejsce pracy: Rybnik.

OBOWIĄZKI

• wykonywanie pracy zgodnie z zaplanowanym indywidualnie harmonogramem oraz rozkładem jazdy,
• wypełnianie karty drogowej, książki pojazdu,
• kontrolowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach.

WYMAGANIA

• doświadczenie na stanowisku kierowcy autobusu,
• aktualne prawo jazdy kat. D,
• świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób,
• zaświadczenie o niekaralności,
• aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne o barku przeciwwskazań do wykonywania pracy kierowcy.

OFERUJEMY

akceptuje